Další špičková vína z Bulharska. Pozvánka na ochutnávku vín

25. 1. 2019

Další skvělá série bulharských vín, která k nám dováží Georgi Ivančev, na Vás čeká ve Viničním altánu v úterý 29. ledna v 18.30 hod.

Další špičková vína z Bulharska

Sympatický dovozce pro Vás tentokrát připravil deset krásných vín ze špičkových bulharského vinařství, včetně úplných novinek ve Viničním altánu. Tentokrát to bude vstupní bílé Bulgarian Heritage (Dimyat) a devět červených vín z různých odrůd (Rubin, Cabernet Sauvignon, Syrah, Mavrud, Cabernet Franc a Merlot).

Chtěl bych upozornit především na víno Via Vinera (Rubin), Cheval Katarzyna (Syrah), Mezzek (Cabernet Sauvignon & Merlot), Contour Pinot Noir, Calisto (Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc), Duo by Enira (Merlot & Syrah) a závěrečný Petit by Enira (Merlot).

Čeká na Vás opravdu krásný zážitek s atraktivními víny. Kdo navštívil předchozí degustace vín z nabídky Georgi Ivančeva, ten to může jen potvrdit Špičková kvalita vín je umocněna příznivými cenami, za které si je můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist