Italská medailová vína. Pozvánka na ochutnávku vín

7. 3. 2019

Skvělá italská vína z vybraných oblastí, která získala medaile a další ocenění na domácích i zahraničních soutěžích, máte příležitost ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás úterý 2. dubna v 19 hod.

Italská medailová vína

Bohatou paletu dvanácti oceněných vín z několika italských vinařských oblastí (Valpolicella/Veneto, Piemont, Apulie, Toskánsko) pro Vás připravil František Šamla z dovozní společnosti V.P.V. Praha.

Ochutnáte například I Classici Primitivo a Il Nero z Apulie, Martinette z vinařství Boeri Alfonso (Piemont), Petaso Roso di Montepulciano (Toskánsko), skvělé Valpolicella Ripasso Superiore Classico z vinařství Antonio Sasa (Veneto) a závěrečné Lange DOC Nebbiolo z Piemontu.

Jsou to atraktivní vína, která Vám zajistí krásný vinný zážitek. Všechna vína si po degustaci můžete zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Všechna ochutnávaná vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za příznivé ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist