Modré vinařství (Mutěnice). Pozvánka na ochutnávku vín

5. 3. 2019

Přijďte ochutnat výjimečnost vín z malého vinařství v Mutěnicích na jeho osmé degustaci ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás ve čtvrtek 7. března v 18.30 hod.


Modré vinařství (Mutěnice)


Téměř přesně po roce můžeme znovu přivítat ve Viničním altánu mladé vinařství bratří Čížků z Mutěnic. Věřím, že i ty, kteří nebyli na některé z předchozích degustací, potěší vína z Modrého vinařství, které navazuje na staletou tradic
i, ale činí tak moderním a přitom k vínu šetrným přístupem.

Tentokrát ochutnáte bohatou paletu dvanácti vín, v drtivé většině novinky z ročníku 2018. Devět bílých, dále jedno růžové (Cabernet Moravia) a dvě červená vína (Dornfelder a Merlot barrique).

Z bílých bych chtěl upozornit především na Hibernal, Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, Irsai Oliver a Chardonnay. A lahůdkou bude nepochybně sladká tečka – Ryzlink vlašský BOBULE 2018 ve výběru z hroznů. Čeká Vás opravdu bohatá a pestrá nabídka moravských vín z mutěnického sklepa.

Všechna ochutnávaná vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist