Šest vinařství z Rakouska. Pozvánka na ochutnávku vín

9. 9. 2015

Především krásné veltlíny a ryzlinky, ale také další bílá a červená vína ze šesti významných rakouských vinařských oblastí můžete ochutnat na atraktivní ochutnávce ve Viničním altánu v pražské Gröbovce
ve čtvrtek 10. září v 19 hod.


Šest vinařství z Rakouska

Dvanáct výborných vín ze šesti rakouských vinařství – Strauss (Steiermark), Lehner (Weinviertel), Weingut Kropf (Wachau), Weingut Tagwerker (Weinviertel), Weingut Kiss (Burgenland), Weingut Landaur Gisperg (Thermenregion) pro Vás připravil Andreas Aigner ze společnosti STABRIX, s.r.o., která je největším dovozcem rakouských vín u nás.

Ochutnáte například tři veltlíny, dva ryzlinky, Sauvignon Blanc, Chardonnay, ale také St. Laurent (Svatovavřinecké) a Zweigelt z Weinviertelu, Blaufrankisch (Burgenland) a závěrečné velké Cuvée Neptun z Thermenregionu.
Opět tedy máte příležitost ochutnat ve Viničním altánu atraktivní sestavu rakouských vín. Vřele doporučuji také milovníkům moravských vín. Takové „sousedské srovnání“ není na škodu.Vína si můžete, jako již tradičně, po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.

 

TOPlist