Sklep Na BAŘINĚ (Čejkovice). Pozvánka na ochutnávku vín

11. 8. 2015

Čejkovická vína z velmi malých šarží rodinného vinařství na Vás po téměř šesti letech znovu čekají ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Přijďte
ve středu 12. srpna.

Sklep Na BAŘINĚ
(Čejkovice)

Sestavu deseti vín z takříkajíc butikového rodinného vinařství, většinou z ročníku 2014, pro Vás připravil Tomáš Bařina, který bude také vína prezentovat. Těšit se můžete například na Veltlínské zelené, Rulandské bílé a šedé, Sauvignon Blanc, klarety z Rulandského modrého a Cabernetu Sauvignon, poněkud tajemné Cuvée Ryvee, ale také Frankovku rosé a Modrý Portugal.
Atraktivní a originální vína z malého čejkovického vinařství rodiny Bařinů si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.

 

TOPlist