Špičková vína z Bulharska. Pozvánka na ochutnávku vín

9. 10. 2015

Letos již podruhé ochutnáme ve Viničním altánu skvělá bulharská vína, která k nám dováží Georgi Ivančev. Tentokrát Vás

očekáváme v úterý 13. října v 19 hod.

Špičková vína z Bulharska

Sympatický dovozce pro Vás připravil deset krásných vín ze špičkových bulharských vinařství. Ochutnáte dvě bílá vína (Heritage 2013 a Castra Rubra classic 2013 – cuvée odrůd Sauvignon Blanc a Semillon). Těšit se však můžete především na exkluzívní červená vína, jejichž předností je i skvělý poměr cena/výkon.

Bude to například cuvée odrůd Rubin, Merlot a Cabernet Sauvignon s názvem Motley Cock 2009, dále cuvée Zabir 2013 (Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese a Alicante Bouche), cuvée Youg Stallion (Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc a Syrah). Skvělý je také čistý Merlot s názvem Merul Reserva 2007, a především závěrečná lahůdka Enira Reserva 2007 z odrůd Merlot, Cabernet Sauvignon a Syrah.

Čeká na Vás opravdu krásný zážitek s atraktivními víny z vybraných bulharských vinařství. Všechna budou mít ve Viničním altánu premiéru.

Kdo navštívil červencovou premiéru vín z nabídky Georga Ivančeva, ten může jen potvrdit, že Vás čeká skvělý vinný zážitek!
Špičková kvalita vín je umocněna velmi příznivými cenami, za které si je můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.

 

TOPlist