VICAN rodinné vinařství (Bulhary u Mikulova).Pozvánka na ochutnávku vín

10. 1. 2019

Po skvělé loňské prezentaci se můžete po roce opět potěšit víny z poměrně nového, ale opravdu špičkového rodinného vinařství na Pálavě se sídlem v Bulharech u Mikulova. Ve Viničním altánu Vás očekáváme ve čtvrtek 17. ledna v 18.30 hod.

VICAN rodinné vinařství (Bulhary u Mikulova)

Špičkové vinařství se sklepy v Bulharech a s více než 20 ha vinic v okolí Mikulova vzniklo teprve v roce 2015. Jeho vlastníkem je Tomáš Vican, mimo jiné producent seriálů a filmů z vinařského prostředí.

Na v pořadí již třetí prezentaci vinařství ve Viničním altánu ochutnáte deset vín, všechna z ročníku 2017, která připravil manažer vinařství, ve Viničním altánu již známý Daniel Záblacký. A máte se na co těšit. Ochutnáte převážně vína z výborné viniční trati Pod Mušlovem, ale také z Ořechové hory v Březí. Těšit se můžete na skvělé Ryzlinky vlašské (Pod Mušlovem a Ořechová hora), dva Ryzlinky rýnské (pozdní sběr a výběr z hroznů), Rulandské šedé, Muškát žlutý a moravský, Pálavu, Chardonnay vyrobená tradiční metodou kvevri, a také na závěrečnou Frankovka 2017.

Opravdu atraktivní vína z prvotřídního vinařství na Pálavě si po degustaci můžete zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist