Vína od Rýny & Mosely (Německo). Pozvánka na ochutnávku vín

1. 11. 2018

Atraktivní rýnská a moselská vína máte možnost znovu ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás v úterý 6. Listopadu již v 18.30 hod.


Vína od Rýny & Mosely (Německo)


Čtyři výborné ryzlinky z německých vinařských oblastí Rheinhessen, Rheingau a Mosel-Saar-Ruwe, ale také další velmi atraktivní vína, například Elbling (Mosel-Saar-Ruwe), překvapení v podobě Sauvignonu Blanc (Rheinhessen), Kerner Spätlese (Rheinhessen), Gewürztraminer (Rheingau) a závěrečný Dornfelder z oblasti Rheinhessen. Vína pro Vás jako již tradičně připravil Vladislav Pajdla z dovozní společnosti VSP Všenory, s.r.o. Rheingau.

Čeká na Vás devět výborných vín od známých německých vinařů, jakými jsou například Erst Bretz, Weingut Binz, Weingut Reverchon a Weingut Molitor.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist