Vinařství Brázdová (Sudoměřice). Pozvánka na ochutnávku vín

28. 4. 2019

Po roce se můžeme opět těšit z vín nesmírně zajímavého rodinného vinařství z podhůří Bílých Karpat. Svá vína představí ve čtvrtek 2. května v 19 hod.


Vinařství Brázdová (Sudoměřice)

Opět máte možnost ochutnat výborná moravská vína z vinařství rodiny Brázdů v Sudoměřicích. Bude to celý tucet v drtivé většině přívlastkových vín, a až na dvě všechno novinky z ročníku 2018.

V bílých vínech na Vás čeká opravdu široká moravská odrůdová sestava: Dvakrát Sylvánské zelené, Sauvignon, Rulandské šedé, Chardonnay, Tramín a Pálava. Atraktivní bude odrůda Johanniter, a rozhodně Vás potěší dvě vína z odrůdy Merlot – růžové a klasické červené.

A jen připomínám, že vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat – a to za příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist