Vinařství Brázdová (Sudoměřice). Pozvánka na ochutnávku vín

28. 4. 2018

Po několika letech se můžeme opět těšit z vín nesmírně zajímavého rodinného vinařství z podhůří Bílých Karpat. Svá vína představí ve čtvrtek 3. května v 19 hod.

Vinařství Brázdová (Sudoměřice)

Po více než třech letech máte opět možnost ochutnat výborná moravská vína z vinařství rodiny Brázdů v Sudoměřicích. Ochutnáte jedenáct přívlastkových vín, až na úvodní Veltlínské zelené všechno novinky z ročníku 2017. V bílých vínech na Vás čeká opravdu široká moravská odrůdová sestava: Sylvánské zelené, Ryzlink rýnský, dvakrát Veltlínské zelené, Sauvignon, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Tramín a Pálava. Atraktivní bude odrůda Johanniter, na závěr Vás čeká mladá Frankovka.

A jen připomínám, že vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat – a to za příznivé ceny!

Cena ochutnávky činí pouhých 200 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist