Vinařství Košulič (Hustopeče). Pozvánka na ochutnávku vín

20. 11. 2018

Již pátou prezentaci, téměř přesně po roce, bude mít ve Viničním altánu vinařství z Hustopečí u Brna. Tentokrát to však nebudou jen fortifikovaná vína portského typu, ale i klasická suchá vína. Ve Viničním altánu v pražské Gröbovce

Vás očekáváme v úterý 22. listopadu v 18.30 hod.


Vinařství Košulič (Hustopeče)

Vinařství Košulič se sice více zaměřuje na vína fortifikovaná (dolihovaná), která u nás známe především v podobě proslulých portských, ale přibývá i klasických, suchých tichých vín.

Vinař Pavel Košulič pro Vás tenkrát připravil jedenáct vín – sedm krásných fortifikovaných a čtyři klasická suchá, včetně dvou mladých z letošní sklizně (Svatomartinská – Müller-Thurgau a Modrý Portugal rosé). Dále ochutnáte Ryzlink vlašský 2017, a u nás téměř neznámé Sylvánské modré ze stejného ročníku.

Z likérových vín to bude dvakrát Stefan Kossulitcz (bílé a červené), dále červené Veronika, Neronet, Anežka a Dornfeder.

Bílým likérovým vínem bude Barbora.

Můžeme říci, že hustopečské vinařství je dnes špičkou mezi moravskými producenty originálních fortifikovaných vín. A určitě Vás osloví také suchá tichá vína.

Nenechte si ujít degustační nabídku hustopečského vinařství. Na své si přijdou milovníci jak klasických suchých, tak sladkých likérových vín, která si budete moci po degustaci zakoupit nebo objednat za ceny z vinařství.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

TOPlist