Vinařství Pavlica (Zaječí). Pozvánka na ochutnávku vín

29. 1. 2019

A další pěkná prezentace moravských vín ve Viničním altánu. Tentokrát to bude bude malé a mladé vinařství ze známé vinařské obce Zaječí. Na atraktivní ochutnávce Vás očekáváme ve čtvrtek 31. ledna v 18.30 hod.

Vinařství Pavlica (Zaječí)

Mladý a ambiciózní vinař Jan Pavlica založil oficiálně vinařství v roce 2012 a nyní vyrábí do 30 tisíc lahví. Těžiště produkce tvoří bílá vína, z červených to je především Merlot. Pro svou v pořadí již druhou prezentaci ve Viničním altánu vybral jedenáct vín, v drtivé většině z ročníku 2017. Z bílých ochutnáte například Veltlínské zelené, Rulandské šedé, Hibernal, dvě Pálavy (pozdní sběr a výběr z hroznů). a cuvée Tramín červený/Ryzlink vlašský ve výběru z hroznů. Těšit se můžete těšit také na Svatovavřinecké klaret a Frizzante z Modrého Portugalu a Svatovavřineckého. Milovníky červených vín jistě osloví Merlot 2016 a své obdivovatele si jistě najde také sladké dolihované víno Julie 2012.

A na úplný závěr ještě dvě speciality – stoprocentní hroznový mošt a Verjus (okyselovadlo z nezralých hroznů). Můžete se tedy jen těšit na tuto atraktivní reprízu vinařství ze Zaječí.

Po degustaci si budete moci všechna ochutnávaná vína zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na :224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde ve Vinařských novinách

 

 

TOPlist