Vinařství rodiny Staškových. Pozvánka na ochutnávku vín

9. 8. 2016

Výborná vína z rodinného vinařství na Pálavě máte příležitost letos již podruhé ochutnat ve Viničním altánu v pražské Gröbovce, tentokrát ve čtvrtek 11. srpna v 19 hod.


Vinařství rodiny Staškových – Naturvini (Bavory)

Charismatický vinař, jehož skvělou prezentaci vín jsme měli možnost naposledy poznat ve Viničním altánu letos v únoru, tentokrát pro Vás připravil deset vín z pálavských vinic, ošetřovaných v bio-stylu, a to především z ročníku 2015. Z loňské sklizně ochutnáte Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon, Pálavu Selection a Cabernet Sauvignon rosé. Druhé Veltlínské zelené bude o rok starší, stejně jako Modrý Portugal. A v závěru Vás čeká ročníkové cuvée Caberenet Sauvignon 2013/2014 a archivní tečka v podobě Výběru sladkých bobulí 2010.

V nabídce vinařství Naturvini jsou také různé vinné delikatesy, například hroznové marmelády, vinné želé, vinné omáčky na maso a vinné hořčice. Některé z nich z ročníku 2014 poznáte také na této ochutnávce.
Myslím, že degustace vín prestižního vinařství v Bavorech na Pálavě se zařadí mezi ty nejzajímavější v letošním roce.

Vína a další vinné delikatesy si budete moci zakoupit, nebo objednat za zvýhodněné ceny.

Cena ochutnávky činí pouhých 150 Kč. Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:224 262 861 nebo info@vinicni-altan.cz. Degustační list a program dalších ochutnávek najdete na www.vinicni-altan.cz/800/ochutnavky.asp. Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne Libor Chlupatý. Tel.: 603 378 692, 222 983 224
_________________________________________________________
Reportáže z ochutnávek najdete zde na Vinařských novinách.

 

 

TOPlist